مدرسه جمهوری اسلامی ایران در کراچی
 
تعدادزیادی از مراجعه کنندگان به این پایگاه ، درخواست کرده بودند آدرس های الکترونیکی همکاران محترمی که در مجتمع به خدمت مشغول بوده و هستند دراین پایگاه اعلام شود ، ما نیز پس از انجام هماهنگی های لازم با این بزرگواران ، راه های دسترسی تعدادی ازاین عزیزان را با کسب اجازه از خودشان ، به اطلاع شما می رسانیم .

لازم به ذکر است آدرس تعدادی از همکاران سال های قبل نیز ، موردتقاضای مراجعه کنندگان بود که هماهنگی لازم بااین بزرگواران نیز انجام وآدرس های ایشان نیز در زیر آمده است .

آقای عزیزپوریان (مدیرمحترم مجتمع ) :

ایمیل :alihasanazizporian@yahoo.com

آقای امیدوار معاون ومربی پرورشی : 

ایمیل : momidvara@yahoo.com

سایت : www.sadeh-samemy.blogfa.com

آقای کیانی دبیر شیمی , زیست شناسی :

ایمیل : mkiani1350@yahoo.com

سایت : http://md-kiani.blogfa.com/ 

آقای احمد عباسی دبیر ریاضی

ahmad_a_t@yahoo.com

سرکارخانم دکترفصیحی :(دبیرشیمی سال قبل مجتمع) :

ایمیل :  kfassihi@yahoo.com


موضوعات مرتبط: بخشنامه ها - اطلاعیه ها
[ سه شنبه بیست و نهم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۲۲:۱۲ بعد از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]

درروزدوشنبه مورخ1390/9/28 هم زمان با مدارس داخل کشور ، آزمون دروس ریاضی و علوم برای دانش آموزان چهارم وپنجم ابتدایی و دوره تحصیلی راهنمایی ( آزمون تیمز ) در مجتمع آموزشی امام رضا(ع) کراچی برگزار گردید .

تصاویری ازبرگزاری این آزمون را ببینید :

آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98


موضوعات مرتبط: برنامه های داخل مدرسه
[ دوشنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۱۳:۱۲ بعد از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]
دومین جلسه شورای دانش آموزی مجتمع آموزشی امام رضا(ع) کراچی در روز پنج شنبه 1390/9/14 درمحل دفترمدیریت مجتمع برگزارگردید ، در این جلسه موضوعات زیر مطرح وتصمیمات مقتضی اتخاذشد :

1-تشکیل انجمن های علمی در مجتمع که قرارشد انجمن رایانه تشکیل شود و اعضای شورا برای تشکیل یکی از انجمن های ریاضی یافیزیک نیز با دانش آموزان مشورت نمایند .

2-بررسی برنامه امتحانات دی ماه که قرارشداعضای شورا ، تاروزشنبه نظرات خودرادررابطه با برنامه ارائه نمایند .

3-تشکیل شورای قرآن مجتمع و معرفی نماینده شورای دانش آموزی برای عضویت درشورای قرآن

دراین جلسه اعضای شورای دانش آموزی از مدیریت مجتمع خواستند جهت تثبیت نام مقدس امام رضا(ع) برمجتمع و همچنین درج این نام در مهر مجتمع و سربرگ ها ومکاتبات ، اقدامات لازم را انجام دهند ، همچنین اعضای شوراتقاضای تهیه کارت شناسایی برای دانش آموزان داشتندکه قرار شد هماهنگی های لازم انجام ودرصورت صلاحدید مسئولین ذیربط در کنسول گری ، اقدام مقتضی به عمل آید .

آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98  آپلودسنتر آپ98


موضوعات مرتبط: برنامه های داخل مدرسه
[ جمعه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۲:۱۲ قبل از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]

درآغاز هرروز،دانش آموزان مجتمع آموزشی امام رضا(ع) ، باانجام مراسم صبحگاهی ، به استقبال فعالیت های روزانه می روند ، درآغازمراسم صبحگاهی قرائت قرآن انجام می شود ، قرائت قرآن به این شیوه است که از نوار ، آیات سوره های جزء سی ام بصورت دوبارتکرارباصدای استاد پرهیزکار پخش می شود ، بعدا زهربارتلاوت ، مکث کوتاهی وجودداردکه دانش آموزان آیه پخش شده را همانند نوار تکرارمی کنند ، درپایان نیز تمام سوره یکبار توسط نوار بصورت ترتیل تلاوت می شود ، در هفته یک سوره به این شیوه پخش می گردد و دانش آموزان این امکان را دارند که هرهفته یک سوره را حفظ کنند ، پس از تلاوت کلام الهی ، مراسم پرچم اجرا و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران درفضاطتین انداز می گردد ، این قسمت از برنامه ، بصورت ثابت و درتمام روزهای هفته می باشد ( گفتنی است در روز دوشنبه هر هفته صبحگاه مشترک می باشد و دانش آموزان دختر و پسر ، در حیاط قسمت پسران ، صبحگاه را برگزار می نمایند ودراین روز ، سرود ملی(ترانه قومی) پاکستان نبز پخش می شود ) اما در سایر روزهای هفته ، مراسم صبحگاهی درقسمت حیاط پسران و دختران ، بصورت جداگانه اجرا می گردد ، پس از قرآن وسرود ملی نیز در هرروز برنامه ی ویژه ای اجرامی شود ، این برنامه ها شامل دعای سلامتی امام زمان (عج) ، ورزش صبحگاهی ، حدیث هفته و... می باشد ، درروزهای چهارشنبه نیز ، که روز زیارتی آقاامام رضا(ع)  می باشد ، صلوات خاصه ی امام رضا (ع) قرائت می شود ، در ایام خاص نیز به هر مناسبت ، برنامه های دیگری از قبیل قرائت مقاله ، دکلمه ، سخنرانی و ....  به اجرا درمی آید .

آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98


موضوعات مرتبط: برنامه های داخل مدرسه
[ چهارشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۲۳:۵۸ بعد از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]

مواد آزمون عمومی و اختصاصی پیشرفت تحصیلی

 

مرحله اول (آذر و دی­ماه 1390 )

 

لیست دروس آزمون عمومی ( چهارشنبه 1390/9/30 )

راهنمایی : قرآن ، تعلیمات دینی ، عربی ، زبان انگلیسی ، ادبیات فارسی

اول متوسطه : دین وزندگی ، عربی ، زبان انگلیسی ، ادبیات فارسی ، زبان فارسی

دوم متوسطه (تجربی و ریاضی ) : دین وزندگی ، عربی ، زبان انگلیسی ، ادبیات فارسی ، زبان فارسی ، جغرافیای عمومی

سوم متوسطه (تجربی و ریاضی ) :دین وزندگی ، عربی ، زبان انگلیسی ، ادبیات فارسی ، زبان فارسی ، تاریخ معاصرایران

پیش­ دانشگاهی تجربی : معارف اسلامی ، زبان انگلیسی، زبان فارسی ، زمین شناسی

پیش­ دانشگاهی ریاضی : معارف اسلامی ، زبان انگلیسی، زبان فارسی

لیست دروس آزمون اختصاصی:(شنبه1390/10/3 )

راهنمایی : تعلیمات اجتماعی ، ریاضیات ، حرفه وفن ، علوم ، جغرافیا ، تاریخ

اول متوسطه : ریاضیات ، زیست شناسی ، فیزیک ، شیمی ، مطالعات اجتماعی

دوم تجربی:ریاضیات ، زیست شناسی ، فیزیک ، شیمی ، هندسه

دوم ریاضی : ریاضیات ، فیزیک ، شیمی ، هندسه ، آمارواحتمالات

سوم تجربی : ریاضیات ، زیست­ شناسی ، فیزیک ، شیمی ، آمارواحتمالات ، زمین­ شناسی

سوم ریاضی: ریاضیات ، فیزیک ، شیمی ،جبرواحتمال ، هندسه

پیش­ دانشگاهی تجربی : ریاضیات ، زیست­ شناسی ، فیزیک ، شیمی

پیش­ دانشگاهی ریاضی : فیزیک ، شیمی ، حساب ودیفرانسیل ، هندسه تحلیلی وجبرخطی ، ریاضیات گسسته

 

مرحله دوم این آزمون(انشاالله )در فروردین یا اردیبهشت ماه 1391 برگزار خواهدشد .


موضوعات مرتبط: برنامه های داخل مدرسه، بخشنامه ها - اطلاعیه ها
[ سه شنبه بیست و دوم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۱۰:۳ قبل از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]
دومین جلسه عمومی انجمن اولیاءومربیان مجتمع آموزشی امام رضا(ع) در روز دوشنبه1390/9/21 ازساعت 4عصر باقرائت آیاتی از کلام الهی توسط آقای عباسی دبیرریاضی مجتمع آغازگردید .

در ادامه ، آقای امیدوارمربی پرورشی ومعاون مجتمع ، دررابطه با برخی از برنامه ها وفعالیت های پرورشی انجام شده توضیحی ارائه دادند ، ایشان گفتند طرح بزرگ ملی دررابطه با حفظ قرآن کریم اعلام شده است و دراین طرح ، دانش آموزانی که موفق به حفظ هرمقدار از آیات کلام الهی بشوندبه شیوه های مختلف مورد تشویق قرارخواهند گرفت .

در ادامه آقای عزیزپوریان مدیر مجتمع آموزشی امام رضا(ع) ضمن بیان گزارش مختصری از برنامه های مختلف آموزشی ، پرورشی مجتمع در رابطه با  برخی برنامه های آینده از جمله آزمون علمی نیز توضیحاتی ارائه دادند ، در ادامه ، گفتگوهای اولیاء با دبیران وآموزگاران مجتمع انجام شد که بخش عمده ی زمان جلسه را به خود اختصاص داد ،

اهم مواردی که دراین جلسه انجام شد به شرح زیر می باشد :

جمع آوری فرم های نظرخواهی از اولیاء دررابطه با عملکرد دبیران و آموزگاران مجتمع ( گفتنی است این فرم ها از قبل توسط دانش آموزان به منازل فرستاده شده بود و اولیاء محترم ، فرم های تکمیل شده را درجلسه تحویل دادند )

بررسی وضعیت درسی و نقاط قوت وضعف دانش اموزان با حضور اولیاء و دبیران دروس مختلف و آموزگاران با توجه به کارنامه های نمرات مستمر دو ماهه که به منازل ارسال شده بود .

اعلام وتوجیه طرح بزرگ ملی حفظ قرآن کریم

اعلام وتوجیه طرح استفاده ازتوانمندی اولیاءدراداره مدرسه و توزیع فرم مربوطه جهت اعلام آمادگی بری شرکت در این طرح بین اولیای علاقمند

ارائه گزارش مختصر از برنامه های انجام شده از جمله اردوی دانش اموزان ، برنامه های دهه ی محرم و ...

اعلام وتوضیح در رابطه با برنامه های آینده مجتمع از قبیل آزمون پیشرفت تحصیلی و ...

آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98


موضوعات مرتبط: برنامه های داخل مدرسه
[ سه شنبه بیست و دوم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۰:۵۷ قبل از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]
آپلودسنتر آپ98

موضوعات مرتبط: متفرقه
[ دوشنبه بیست و یکم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۲۳:۳۴ بعد از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]

عکس هایی که در این وبلاگ قرارداده شده اند بااستفاده از سایت up98.ir آپلود شده اند ، مدتی است به دلایلی که برای ما نیز نامشخص است ، این سایت دچارمشکل شده و عکس های آپلودشده بوسیله ی آن ، نمایش داده نمی شود ، همین موضوع باعث شرمندگی ما شد و تعدادکثیری از بازدیدکنندگان عزیز به مادراین مورد گزارش وتذکرداده اند که ازتک تک این عزیزان به واسطه ی توجه و تذکرشان قدردانی و بواسطه ی این اشکال ، صمیمانه پوزش می طلبیم ، دراسرع وقت ، درصددیم با تغییر سابت آپلود تصاویر ، این ایراد را برطرف نمائیم .موضوعات مرتبط: متفرقه
[ یکشنبه بیستم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۲۲:۶ بعد از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]
آپلودسنتر آپ98

درروز شنبه 1390/9/12 مصادف با هفتمین روز ازایام سوگواری سیدوسالارشهیدان کربلاحضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت در کربلا،کارکنان و دانش آموزان مجتمع آموزشی امام رضا(ع) کراچی به اتفاق جمعی ازخانواده های محترم ، درفضایی پرمعنویت ، زیارت عاشورای حضرت امام حسین را بانوای دلنشین مداح محترم جناب آقای دولابی قرائت نمودند ، دراین مراسم همچنین شرکت کنندگان ازبیانات حجت الاسلام والمسلمین تقدیری استفاده نمودند و درپایان ، باصبحانه ازحاضران پذیرایی شد .

تصاویری از این محفل پرفیض وفضیلت را با هم مشاهده می کنید :

آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98   آپلودسنتر آپ98


موضوعات مرتبط: برنامه های داخل مدرسه
[ یکشنبه سیزدهم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۲۲:۲۳ بعد از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]
درمجتمع آموزشی امام رضا(ع) به مناسبت ایام سوگواری سیدوسالارشهیدان کربلا حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت  ، برنامه های متعددی به اجرا درمی آید .

برگزاری سلسله جلساتی با عنوان جوانان و حماسه ی حسینی با حضور جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا تقدیری یکی از این برنامه ها است .

این سلسله نشست ها طی سه جلسه ویژه دانش آموزان دوره های تحصیلی راهنمایی ، متوسطه وپیش دانشگاهی با حضور همکاران ارجمند در روزهای جهارشنبه9 پنج شنبه 10 و یکشنبه 1390/9/13 به اجرادر   می آید .

در این جلسات ، پس از قرائت آیاتی ازکلام الله مجید ، سخنرانی و ارائه مباحث توسط جناب آقای تقدیری انجام وبعد از آن ، مداح محترم اهل بیت عصمت وطهارت جناب آقای دولابی ، حاضران را به فیض می رسانند و سپس نماز جماعت ظهر وعصر اقامه می گردد .

آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98 آپلودسنتر آپ98
موضوعات مرتبط: برنامه های داخل مدرسه
[ جمعه یازدهم آذر ۱۳۹۰ ] [ ۴:۱۷ قبل از ظهر ] [ مدرسه کراچی ]
   ........   مطالب قدیمی‌تر >>

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

009221335862925 = تلفن
امکانات وب